SRBIJA HUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SRBIJA HUB

JEDINI PRAVI SRBIJA HUB
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pitajte sta vam na srcu

Ići dole 
+3
sone
Serbian Eagle
[SRB]Gazda
7 posters
AutorPoruka
[SRB]Gazda




Broj poruka : 1
Datum upisa : 05.11.2007

Pitajte sta vam na srcu Empty
PočaljiNaslov: Pitajte sta vam na srcu   Pitajte sta vam na srcu Icon_minitimeSre Dec 19, 2007 8:26 pm

e ovd emozete sve da kazete sta vam na srcu i dusi
Nazad na vrh Ići dole
Serbian Eagle




Broj poruka : 1
Godina : 48
Datum upisa : 23.01.2008

Pitajte sta vam na srcu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte sta vam na srcu   Pitajte sta vam na srcu Icon_minitimeSre Jan 23, 2008 9:53 pm

ajde gazda pitaj stidljivka sto me je banovao sa hub-a kad sam se samo salio sa njim?
Nazad na vrh Ići dole
sone




Broj poruka : 2
Datum upisa : 14.06.2008

Pitajte sta vam na srcu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte sta vam na srcu   Pitajte sta vam na srcu Icon_minitimeSub Jun 14, 2008 4:20 pm

zasto ste me banovali as haba
Nazad na vrh Ići dole
sone




Broj poruka : 2
Datum upisa : 14.06.2008

Pitajte sta vam na srcu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte sta vam na srcu   Pitajte sta vam na srcu Icon_minitimeSub Jun 14, 2008 4:22 pm

bas me interesuje zasto sam dobio ban? kad se ponasanm sa pravilima haba
Nazad na vrh Ići dole
faniboj




Broj poruka : 3
Datum upisa : 16.06.2008

Pitajte sta vam na srcu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte sta vam na srcu   Pitajte sta vam na srcu Icon_minitimePon Jun 16, 2008 10:19 pm

[SRB]Gazda ::
e ovd emozete sve da kazete sta vam na srcu i dusi

zasto se ne moze pristupiti habu kada se pona[am u skladu sa pravilima. redovno dodajem novi sadrzaj, nesvadjam se, ne vicem ...
Nazad na vrh Ići dole
Golden_Arms




Broj poruka : 2
Datum upisa : 18.06.2008

Pitajte sta vam na srcu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte sta vam na srcu   Pitajte sta vam na srcu Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 5:49 pm

Vec dva dana ne mogu da se konektujem na srbija hub
"No connection could be made because the target machine actively refused it." jel sam banovan ili sta je ?
Nazad na vrh Ići dole
faniboj




Broj poruka : 3
Datum upisa : 16.06.2008

Pitajte sta vam na srcu Empty
PočaljiNaslov: sta je ovo   Pitajte sta vam na srcu Icon_minitimeSub Jun 21, 2008 3:59 pm

A connection attempt failed because the connected party did not properly respond after a period of time, or established connection failed because connected host has failed to respond.

dali je ovo banova nje ili sta. ako je banovanje zasto. Zasto se GAZDA ne udostoji nas malih pa da nam odgovori
Nazad na vrh Ići dole
Golden_Arms




Broj poruka : 2
Datum upisa : 18.06.2008

Pitajte sta vam na srcu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte sta vam na srcu   Pitajte sta vam na srcu Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 12:13 pm

Valjda moze da se kaze da sam hub ne radi !!! I nesto o tome !!! Da li ce raditi ili dovidjenja Exclamation Question Exclamation Question
Jer sam i od par drugova cuo da ni oni ne mogu da se prikljce !!! A nije moguce da smo svi banovani Suspect
Nazad na vrh Ići dole
leteci_paradajz




Broj poruka : 1
Datum upisa : 25.06.2008

Pitajte sta vam na srcu Empty
PočaljiNaslov: HITNOOOO!!!   Pitajte sta vam na srcu Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 3:45 pm

STA ZNACI OVO??? NEAM POJMA...I NE MOGU DA UDJEM NA HUB....

[14:42:56] <:::SRBIJA::HUB:::> YnHub version: 1.036 produced by Yoshi, Nev and Todi.
[14:42:56] <:::SRBIJA::HUB:::> <-::SRBIJA::HUB::-> YnHub version: 1.033/1.034 Created by OP Team Srbija Huba
Hub-Hosting By dchub://SDN.NO-IP.BIZ:9090
[14:42:56] <:::SRBIJA::HUB:::> Your client is banned from this hub by YnHub GUI because: Multi Client, change it and you are WELCOME
Nazad na vrh Ići dole
wozd035




Broj poruka : 3
Datum upisa : 08.07.2009

Pitajte sta vam na srcu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte sta vam na srcu   Pitajte sta vam na srcu Icon_minitimeSre Jan 20, 2010 1:37 pm

Ni ja ne mogu da udjem na hub. Da li ste zivi jos ili ....?
Nazad na vrh Ići dole
wozd035




Broj poruka : 3
Datum upisa : 08.07.2009

Pitajte sta vam na srcu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte sta vam na srcu   Pitajte sta vam na srcu Icon_minitimeNed Jan 24, 2010 3:54 pm

Lepo bi bilo kada bi na jednom mestu ispisali sve parametre i TACNU adresu. Ovako Apex stalno izbacuje da adresa nije tacna. Bilo je sve u redu i odjednom...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitajte sta vam na srcu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte sta vam na srcu   Pitajte sta vam na srcu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte sta vam na srcu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
SRBIJA HUB :: Dobrodošli :: [SRB]Gazda-
Skoči na: